Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, 58-500 Jelenia Góra ul. Sudecka 2 , tel. (75)7647450,60 ,fax (75) 7647418, e-mail kmjeleniagora@kwpsp.wroc.pl

Dodano 2015-04-03


Jesteś szybki jak ryś? Dołącz do biegu

W ,,Nocnym Maratonie z Przygodami dla Służb Mundurowych i ich Sympatyków” startować może każdy kto lubi przygodę i bieganie. Można się jeszcze do niego zapisać.

Maraton odbędzie się w nocy z 23 na 24 maja w pięknych okolicach Kątów Wrocławskich. Start o godz. 19. Jest to czwarta edycja biegu, który podzielony jest na dwie kategorie: służb mundurowych oraz open. Trasę, czyli ok. 42 km można pokonać zarówno biegiem jak i marszem. Na szlaku będzie wiele punktów kontrolnych, w których biegacze zostaną poddani próbom, gdzie wykażą się swoim talentem i umiejętnościami. Maraton odbędzie się w nocy z 23 na 24 maja w pięknych okolicach Kątów Wrocławskich. Start o godz. 19.

Do udziału w biegu zgłaszać można się tylko w 3-4 osobowych drużynach. Obecnie na liście jest już 41 zespołów. Można jeszcze rejestrować swoje drużyny, należy to zrobić najpóźniej do 14 maja. Wpisowe wynosi od 25 zł -35zł (w zależności od daty zgłaszania).

Każdy uczestnik, który wystartuje w „biegu po łapę rysia” i zaliczy przynajmniej dwa punkty kontrolne, weźmie udział w losowaniu nagród. Patronem honorowym maratonu jest dyrektor okręgowy Służby Więziennej we Wrocławiu.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.rys-nocnymaraton.pl.

tekst: Agata Skindziul, st. kpt. Andrzej Ciosk, foto: www.rys-nocnymaraton.pl.