Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, 58-500 Jelenia Góra ul. Sudecka 2 , tel. (75)7647450,60 ,fax (75) 7647418, e-mail kmjeleniagora@kwpsp.wroc.pl

Dodano 2019-09-16


Strażacki turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Miejskiego PSP

W dniu 14.09.2019r. na stadionie w Jeżowie Sudeckim odbył się turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Miejskiego PSP w Jeleniej Górze. W zawodach wzięły udział drużyny strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu jeleniogórskiego oraz strażacy z KM PSP w Jeleniej Górze. Swoją reprezentację wystawiła również OSP z Kaczorowa oraz OSP z Krzeszowa. Turniej był doskonałą okazją do sportowej rywalizacji oraz do rodzinnych i przyjacielskich spotkań. Wspaniała, słoneczna pogoda sprzyjała sportowcom i kibicom. Gospodarze - druhny i druhowie z OSP Jeżów Sudecki, a także ludzie związani z tą piękną miejscowością przygotowali wzorowo zawody, które być może wpiszą się na stałe do kalendarza sportowego.

Wyniki turnieju:

  1. KM PSP Jelenia Góra
  2. OSP Janowice Wielkie
  3. OSP Jeżów Sudecki
  4. OSP Kaczorów
  5. OSP Krzeszów
  6. OSP Rybnica
  7. OSP Siedlęcin
  8. OSP Jelenia Góra - Sobieszów
  9. OSP Podgórzyn
  10. OSP Jelenia Góra - Wiejska

Turniej odbył się dzięki wsparciu: Wójt Gminy Jeżów Sudecki, Wójt Gminy Stara Kamienica, LKS LOTNIK Jeżów Sudecki, Firma transportowa MARIUSZ, Huta szkła JULIA z Piechowic, Pan Mariusz Oberda, Ro-Ko Przewozy Autobusowe, Skaylab Music Club, portal informacyjny 24jgora, firma Ładziński, OSP Szklarska Poręba, Pani Zofia Czernow Poseł na Sejm RP, VESNA Bajeczne Imprezy, MUZYCZNE Radio, Radio WAWA, zakład produkcyjny DRAEXLMEIER, TRS Artur Mądracki, DIVEMED Jarosław Przybylski, portal informacyjny Jelenia Góra 998, telewizja STRIMEO, LBF Stara Kamienica, Straża Miejska w Jeleniej Górze.